Jak znaleźć tani kredyt samochodowy?

Sie 13, 14 Jak znaleźć tani kredyt samochodowy?

Gdy potrzebuje się zakupić samochód, wtedy często sposobem na jego uzyskanie jest kredyt samochodowy. Teraz tego rodzaju oferty są szeroko dostępne, więc można znaleźć coś interesującego dla siebie jako klienta prywatnego czy przedsiębiorstwa. Jednym z głównych kryteriów, na które patrzymy jako konsumenci przy wyborze odpowiednich kredytów samochodowych, jest ich cena. Jak wobec tego znaleźć niedrogą ofertę?

Kalkulatory i rankingi

Podstawowe jest zapoznanie się z jak największą liczbą ofert w branży, aby dopasować taką, która jednocześnie będzie wyróżniała się przystępnymi cenami, ale też zachęcającymi warunkami. Najwięcej informacji potencjalni kredytobiorcy mogą znaleźć online. W sieci znajdują się łatwe w obsłudze kalkulatory oraz rankingi, dzięki którym można dowiedzieć się, jaki kredyt bankowy czy kredyt na samochód bez BIK może okazać się najbardziej opłacalny.

A może doradca kredytowy?

Można również udać się do niezależnego doradcy kredytowego, który dostosuje indywidualną ofertę z obecnie dostępnych. To jednak opcja skierowana w szczególności do osób, które chciałyby uzyskać kredyty bankowe, ponieważ doradcy na ogół nie biorą pod uwagę ofert pozabankowych.

Szukaj promocji i obniżek

Aby przyciągnąć nowych klientów, firmy udzielające kredytów i pożyczek mają wiele promocji, rabatów i obniżek. Dzięki nim można uniknąć płatności prowizji, uzyskać bardziej atrakcyjne oprocentowanie, zniżki na ubezpieczenia czy też gratisowe gadżety.

Na stronie kredyt samochodowy bez bik >>znajdziesz dodatkowe informacje.

Kredyty coraz tańsze

Od dłuższego czasu wielu kupujących samochody decyduje się na kredyty, które są oferowane na przystępnych warunkach. Jak wskazują eksperci, obecnie kredyty na samochody są najtańsze od kilku lat, co ma związek z niskimi stopami oprocentowania. Więcej informacji na temat aktualnego stanu rynku kredytowego można znaleźć w poniższym materiale:

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=asJM-MHqLwI

Zatem jeżeli planuje się zakupienie samochodu, warto sprawdzić dostępne obecnie oferty kredytowe. Banki i instytucje pozabankowe zapewniają atrakcyjne warunki, dlatego uzyskanie własnego pojazdu nie jest związane z wysokimi kosztami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

23 komentarze

 1. Doradcy doradzą w taki sposób, aby ich było na wierzchu, nie wiem od kogo zasięgnąć fachowej porady.

 2. Nie można tak mówić, doradcy są po to aby dobrać jak najlepszy wariant do zasobów kredytobiorcy. Nie na tym ten interes polega ten biznes. Kiedyś faktycznie mogło się tak zdarzyć ,że kredytodawca miał jakąś prowizje (lewą) od kredytu z wyższym oprocentowaniem.
  Ekozefir ostatnio opublikował…Promocja EkomatematycznaMy Profile

 3. A ja uważam, że jeśli chcemy mieć coś zrobionego porządnie, to trzeba to zrobić samemu, a nie polegac na słowie kogoś, kto być może zarabia mniej od nas. Czemu ma więc nam doradzać?

 4. Nie lepiej po prostu przejść się od miejsca do miejsca, obejrzeć oferty, przekalkulować i wybrać najkorzystniejszą ofertę?

 5. Niestety bardzo często taki doradca ma niepisaną umowę z danym bankiem… ostatnio skorzystałam z kalkulatora kredytowego, który w teorii polegał na tym, iż podaję potrzebne dane, na ich podstawie doradca dobiera kilka najlepszych propozycji, a później już sami agenci oddzwaniają. Niestety odezwał się tylko jeden bank. Przypadek?
  amelia87 ostatnio opublikował…Karta kredytowaMy Profile

 6. Moim zdaniem najlepiej zacząć od kalkulatorów i wybrać kilka najkorzystniejszych ofert i wtedy konsultować się z doradcami, którzy może po zapoznaniu się z dochodami obniżą nam oprocentowanie.

 7. Do znalezienia taniego kredytu samochodowego potrzeba dużo czasu i cierpliwości. Trzeba po prostu porównywać ofert i jeszcze raz je porównywać. W zasadzie to warto jest czekać na okazje, czasami to może potrwać, ale promocje w tej branży trwają krótko, więc jak coś się znajdzie ciekawego, co odstaje cenowo od reszty to brać od razu.
  Mateusz ostatnio opublikował…NaiwnośćMy Profile

 8. Najlepiej jest po prostu przeglądać oferty i wybrać ten najbardziej korzystny. Nie ma sensu brać pierwszego lepszego kredytu na samochód bo potem możemy tego żałować
  Travis ostatnio opublikował…Teksty na podrywMy Profile

 9. Ja zawsze korzystam z leasingu i wtedy właśnie ejst pomoc doradcy, moi znajomi też u takich ekspertów biorą kredyty samochodowe, uważam, że nie na wszystkim musimy się znać i lepiej korzystać z pomocy innych by nie wpaść w jakąś pułapkę napisaną małym drukiem..

 10. Są porównywarki ofert teraz i chyba to jest najlepsze rozwiązanie mimo jakiś tam uchybień.

 11. I tak nic nie przebije leasingu – kredyt zawsze będzie gorszy w takich przypadkach.

 12. Bardzo pomocny wpis na pewno z tej porady skorzystam z góry dziekuje 😀

 13. Przy kupnie mieszkania korzystałam z usług doradcy, który był bardzo pomocny i lojalny-o dziwo 🙂

 14. Długo szukałem dobrej oferty bankowej na kredyt na auto i skorzystałem z promocji z niskim oprocentowaniem. Warto czekać na dobrą okazję.

 15. Ostatnio też miałem problem jaki kredyt wybrać i chodziłem od banku do banku, zebrałem info i wybrałam dla siebie najkorzystniejsza opcję. Każdy z nas szuka innych warunków więc warto pochodzić.

 16. Trafne info bo stoję przed wyborem kredytu na auto.

 17. Najlepiej jest korzystać z kalkulatora internetowego który wyszuka najkorzystniejszą ofertę dla nas.

  Najpiękniejsze rękodzieła artystyczne w sklepie online

 18. Trafiłem na ten post przypadkiem szukając taniego kredytu samochodowego.
  Wiem, że post powstał dość dawno, ale może orientujecie się gdzie dzisiaj można dostać tani kredyt samochodowy. Może macie jakieś linki czy strony, gdzie jest obecny ranking?
  Będę wdzięczny za informację!

 19. doradca kredytowy może i dobry pomysł. Ale nie wiem czy taki ktoś nie jest stronniczy co do oferty i poleca coś, co mu pasuje. Myślę, ze poczekam poprostu na jakąś dobrą ofertę, popatrze po bankach i wezmę ulotki;)
  szukasz unikatowych prezentów : rękodzieło sklep internetowy

 20. A jak chcę kupić samochód na kredyt z wcześniejszą możliwością spłaty, to co najlepiej wybrać? Ktoś podpowie?

 21. Które kredyty na samochód są najbezpieczniejsze?

 22. Te oferty banku się ciągle zmieniają i trudno coś wybrać. A ja się do takiej pozyczki przymierzam ale niebardzo się znam. Najlepiej chyba zaoszczędzić;) ale to chyba bym musiała poczekać z 10 lat na samochod:((
  Ewelynka ostatnio opublikował…Nowe możliwości dla naszych pacjentówMy Profile

 23. Najlepiej to nie brać kredytu
  śmieszne obrazki ostatnio opublikował…Kiedy budzisz się rano i nie musisz nigdzie isc bo jest sobota…My Profile

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge