Bankowy kredyt bez zaświadczeń o zarobkach ? jak to działa?

Maj 09, 14 Bankowy kredyt bez zaświadczeń o zarobkach ? jak to działa?

Dużo klientów zgłasza się obecnie po kredyty gotówkowe bez zaświadczeń w bankach. To wygodna opcja, ponieważ dzięki niej można uzyskać potrzebne pieniądze na dowolny cel i bez zbędnych pytań. Teraz coraz większym powodzeniem cieszy się także internetowy kredyt bez zaświadczeń o zarobkach. Dla kogo jest on przeznaczony w szczególności?

Banki oferują coraz więcej produktów przez internet. Można w ten sposób otworzyć rachunek osobisty lub firmowy, korzystać z niego, otwierać lokaty, a także wnioskować o kredyty. Jeżeli tylko ma się odrobinę czasu, wystarczy złożyć wniosek, a po kilku minutach można otrzymać pieniądze czy lokatę, bez wizyt w placówkach oraz bez tracenia cennego czasu. Żeby jednak skorzystać z kredytów internetowych, trzeba spełnić określone wymagania. Jak to działa?

Kredyt bez zaświadczeń o zarobkach, ale dla zarabiających

Banki nie dają generalnie kredytów tym osobom, które nie są dla nich godnymi zaufania klientami. Dlatego o kredyt bez zaświadczeń o zarobkach nie warto wnioskować wtedy, gdy nie ma się stałych wpływów na konto bankowe. Utrudnieniem w otrzymaniu pieniędzy może być także duże zadłużenie w innych instytucjach bankowych, zajęcia komornicze czy negatywna historia kredytowania zapisana w bazach dłużników, na przykład BIK. Banki w takich sytuacjach praktycznie automatycznie odrzucają wnioski. Analogicznie nie otrzyma się kredytu jako nowy klient ? minimalny okres posiadania konta w banku to zwykle 3 miesiące.

Dlatego teoretyczne kredyty gotówkowe bez zaświadczeń w bankach przeznaczone są dla tych osób, które tak naprawdę zarabiają, co jest poświadczone regularnymi wpływami na konto. To na tej podstawie bank przygotowuje ofertę kredytową dla klienta i rozpatruje wniosek kredytowy. Jeżeli system banku uzna, że klient jest godnym zaufania kredytobiorcą, kredyt jest udzielany w kilka minut. W przeciwnym przypadku albo jest on odrzucany, albo wymaga się dodatkowych poświadczeń o dochodach.

Dla osób bez zdolności kredytowych pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach

Dla tych, którzy nie mogą korzystać z kredytów bankowych, są jednak dostępne pożyczki na dowód bez zaświadczeń w instytucjach pozabankowych. Wtedy warunki udzielania pożyczek są znacznie łagodniejsze i nawet bez regularnych wpływów można otrzymać pieniądze. Zatem taka pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach jest bardziej zgodna ze swoją nazwą.

Podsumowując, jeżeli ma się zdolność kredytową, nawet minimalne zarobki, wtedy kredyty gotówkowe bez zaświadczeń są możliwe do uzyskania przez internet. W przeciwnym przypadku zapraszają parabanki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Frazy wpisywane przez użytkowników wyszukiwarek internetowych:

 • kredyt bez zaswiadczen o zarobkach loc:PL

7 komentarzy

 1. Mamy coraz więcej możliwości uzyskania kredytów.Dzięki temu wpisowi potrzebne mi informacje.Jak większość z nas jestem uważna jeżeli chodzi o kredyt ponieważ w tym wszystkim tkwią jeszcze różne kruczki których przeciętny obywatel nie doczyta lub nie zna.Ale wracając do kredytów internetowych to jest na pewno postęp i udogodnienie.

 2. Kredyty internetowe to naprawdę świetny pomysł ,oszczędzamy czas i podpisywanie tysiące zbędnych formularzy.Natomiast jeżeli chodzi o kredyty bez świadczeń to tylko przy stałych wpływach na konto to też jest udogodnienie.Jeżeli faktycznie musimy zaciągnąć ten kredyt bo ja bym był uważny,ale to jest kwestia zarobków i naszego wyboru.
  jahydraulik ostatnio opublikował…Specjalistyczne urządzenia wykorzystywane przez serwis Hydraulik KrakówMy Profile

 3. Najlepiej dokładnie przeczytać umowę w banku będąc osobiście – nie powinno się brać kredytu „na szybko”.
  Piotr ostatnio opublikował…Sprzedaż paliwaMy Profile

 4. O wiele bezpieczniej jest w ten sposób brać kredyt. Wszystkie warunki możemy sobie na spokojnie przestudiować. W oddziale zawsze istnieje szansa, że konsultant wciśnie nam coś w ostatniej chwili i to przeoczymy.

 5. Ja również preferuję kredyty przez internet. Można w spokoju przeczytać umowę, bez spiny. I zawsze można skonsultować niejasności ze znajomym prawnikiem.

 6. Kredyt bez zaświadczeń udzielany przez bank to taki, który jest przeważnie udzielany osobom z dobrymi zarobkami, a przynajmniej regularnymi wpływami na konto, które są swoistym zabezpieczeniem jego spłacenia, a do których bank ma bezpośredni dostęp poprzez konto klienta. Jeśli posiadamy konto w danym banku to nie mniej dobrym sposobem na dodatkowe środki jest skorzystanie s limitu kredytowego w koncie. Jednakże jeśli nasze zarobki są nieregularne to nie pozostaje nic innego jak skorzystać z rozwiązań pozabankowych.

 7. Trudno było znaleźć ten artykul w google, strona ciekawa, zasługuje na lepsze pozycje w wyszukiwarkach. SEO w 2015 stało się bardzo trudne, jest coś co ci się napewno przyda, poszukaj sobie w google – niezbędnik dla każdego webmastera

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge